יבוא תרופות 29

יבוא תרופות מחו”ל בייבוא אישי ולמוסדות רפואיים (תקנה 29א)

חברת MEDOMIE PHARMA מתמחה ביבוא אחסנה והפצה של תרופות מחו”ל למוסדות רפואיים ויחידים הנדרשים לייבוא אישי .
תרופות רבות אינן רשומות או מיובאות לישראל מסיבות שונות: תרופות חדשות שאושרו לשיווק לאחרונה ואינן משווקות בישראל עדיין, תרופות שהיו רשומות בעבר אך תוקף רישומן פג, תרופות שאין להן סוכן בארץ, תרופות שהסוכן או היצרן אינם מעוניינים ברישומן מסיבות מסחריות לדוגמה.
במידה וקיים הצורך בתרופה שאינה משווקת בישראל, חברת מידומי פארמהMIE תפעל לאתר את מקור הרכש הבטוח ביותר, המהיר ביותר ובמחיר ההוגן ביותר באמצעות עשרות משותפיה העסקיים ממדינות שונות ברחבי בעולם המערבי , תוך שמירה על כללי הייבוא ונהלי הבטיחות והאיכות של משרד הבריאות הישראלי.

אנו מייבאים את התרופות ללקוחותינו תוך הקפדה על תנאי אבטחת איכות מיטביים בכל שלב בתהליך הייבוא, מרכש התרופה בחול, דרך הייבוא, אחסון והפצה בישראל ועד להגעתה ללקוח הסופי.

איך מקבלים מרשם לתרופה שאינה רשומה?

רופא או מוסד רפואי מחליטים שמטופל/ים זקוק/ים לתרופה שאינה רשומה היות וזה הטיפול המומלץ עבורם הרופא או המוסד הרפואי ימלא טופס 29ג.

נדגיש כי ישנם מספר סוגי טפסי 29ג, כשהרלוונטיים לענייננו הם:

טופס פרטני עבור חולה לבית מרקחת פרטי או טופס מוסדי פרטני לבית חולים או קופת חולים.

חשוב להדגיש כי טופס 29ג פרטני – תקף לעד חצי שנה מהתאריך האחרון המוטבע עליו או עד ניצול כלל כמות התרופה הרשומה בטופס, למוקדם מביניהם.
לצורך המשך טיפול – יש לדאוג להוציא טופס 29ג חדש.

טופס ה29ג ישמש לצורך קבלת היתר ייבוא ממשרד הבריאות.
היתר הייבוא שינתן הוא על פי ההזמנה הספציפית המבוססת על טופס 29ג שצורף, ולבית מרקחת (או המוסד רפואי) שהגיש את הבקשה להיתר.

לאחר קבלת האישור והגעת התרופה לישראל, יוכל המטופל לרכוש את התרופה בבית המרקחת שקיבל את אישור היבוא או בבית המרקחת של המוסד הרפואי.

לכל הזמנה נוספת יהיה צורך להגיש בקשה להיתר ייבוא מחדש ממשרד בבריאות.

קישורים לטפסי 29

טופס מוסדי

להורדה

טופס פרטני בית
בית חולים / קופ”ח

להורדה

טופס פרטני בית
מרקחת פרטי

להורדה

Skip to content